Sbicai Osvetlenie,formálne tvoril ako prvý menovaný JianEr v roku 2008,potom s názvom Sbicai Osvetlenie v roku 2010. Na uspokojenie potrieb svetovej komunity v modernej lampe a pridanie módneho luster v roku 2014.

The main activity is espressed in manufacture & exprot of various Contemporary lighitng,modern lamps,Designer lighting. Všetci majú módne vzory a konkurenčné ceny a predáva aj na svetovom trhu.

S viac ako 10 rokov osvetlenie skúsenosti inžinier tímu,Ponúkame závesné lampy, stropné lampy, nástenné lampy (nástenné sconces), stolná lampa (stolná lampa), podlahové lampy, luster & Led osvetlenie. Všetky výrobky sú takmer prefekt konbinácie dekorácie a osvetlenia

Okrem bohatých produktov linky, ďalšie hlavnou výhodou je projekt lampa. Okrem našich štandardných lámp, zákazník vyrobený je tiež OK

S viac ako 8 rokov vývoja sme už nadviazali stabilný vzťah spolupráce s našimi dodávateľmi spracovania surovín & dodávateľmi spracovania povrchovej úpravy. With them together,to provide innovative,value-added & customized solutions for our customers. The more important is that offer stable quality products & sure the interpuntual delivery time.

factory 2.jpg

workshop.jpg