8 z najlepších osvetlenie možností pre vaše vysnená domov

- Jun 11, 2018-

Chandeliers are not just for lavish mansions or big houses.

Ste zdobenie svojho domova? Musíte sa zamerať nielen na nábytok a podlahy, ale aj na osvetlenie. Hoci mnohí majú tendenciu ignorovať tento aspekt domova, dôležitosť osvetlenia je najviac cítil, keď je zlá. Preč sú dni, kedy osvetlenie slúžiť len osvetlenie domu.

Moderné-dňový osvetlenie zohráva dôležitú úlohu v interiéri, ako to všetko v miestnosti nielen zvyšuje – z nábytku, podlahy a príslušenstvo, tiež vytvára teplé, príjemné a praktické atmosféru vo vašom byte.

Mikita Laad Gupta, senior designer, vzory Bonito a Abraham Santhosh, vedúci dizajnér, Fontaines du Luxembourg vám tipy:

* Lustre:Nie sú len pre bohaté panské sídlo alebo veľkých domov. Luster môže byť rôznych tvarov a veľkostí. Toto svietidlo môže slúžiť ako skvelé domova možnosť, nie len ako vizuálne potešenie, ale aj pre šíri svetlo rovnomerne. Si môžete zavesiť luster v strede obývačky a bude okamžite naliať regal dotyk do svojho priestoru.

* Stojacie lampy:Stojacie lampy sú skvelé možnosti, najmä pre obývačky a spálne, ako ľahko môžu osvetliť celú miestnosť alebo rozsvieti konkrétny priestor. K dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, tieto svietidlá môžete premeniť celý vzhľad miestnosti. Miesto týchto vedľa útulné čítanie kút alebo ležadlo a stojanové svietidlá pridá Prima, decentnú atmosféru do priestoru.

* Zapustené osvetlenie:Takéto osvetlenie umožňuje osvetliť len časť miestnosti, ktoré môžu byť nevyhnutné v danom časovom momente. Používajú sa vo všeobecnosti vo veľkých miestnostiach. Tento druh osvetlenie sa zvyčajne robí použitie žiarovky, žiarivky, prípadne halogénové žiarovky na účely osvetlenia. Stmievače možno urobiť osvetlenie svetlejšie alebo stmievač.

* Ventilátor svetla:Oni sú nové koncepcie prichádzame sadu svetlá pripojené k stropné ventilátory. Žiarovky z týchto svetiel sú špeciálne navrhnuté odolať vibrácie ventilátor.

* Svetlík:Svetlík je inovatívny spôsob, ako priviesť nejaké prirodzeného svetla do miestnosti. Prístrešky alebo detskej izby sú najlepšie miesta na použiť strategicky. Môžete previesť miestnosti do jasne osvetlených priestorov cez deň a pokojný prostredia v noci.

Zavesenie svetiel môžete povýšiť vzhľad vašej miestnosti, a aby to vyzeralo, nervózny a moderné. (Shutterstock)

* Závesných svietidiel:Tieto svietidlá sú skvelý spôsob, ako smrek atmosféru. Dobre vybraný závesné svetlo môže pozdvihnúť vzhľad vašej miestnosti a aby to vyzeralo, nervózny a moderné. K dispozícii v podivné vzory a tvary, prichádzajú s nastaviteľným káble, tak, že môžete upraviť ich výška.

* Nočné lampičky:Pridať niektoré pozlátkových do vašej spálne lampou vintage alebo trstiny. Nielen berú kvocient štýl dekor zárez vyššie, robia aj miestnosti pozvať dost pre vás chcieť, aby si pri ňom odpočinúť po dlhom dni v práci.

* Zrkadlo osvetlenie:Zrkadlá odrážajú svetlo a ktorý môže mať akýkoľvek priestor opticky zväčšujú a jasnejšie. Keď pridáte svetlo na oboch stranách zrkadla, nálady priestoru zmeny okamžite. Takéto svietidlá môžu byť perfektné vaša kúpeľňa alebo márnosť izba vyzerať uber-štýlové a priestranné.